شرکت آسیا کنترل با هدف ارائه خدمات فنی (Engineering) در زمینه طراحی و مهندسی، تأمین، ساخت، نصب و راه اندازی و مشاوره و عرضه سیستم های کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار ایمنی تاسیس شده و با داشتن بیش از یک دهه سابقه در  این زمینه (MTU, PLC,DCS,ESD, PCS,F&G,RTU) ، به عنوان پیمانکار در این راستا با صنایع مختلف همکاری داشته است.

همچنین این شرکت به عنوان Integrator System دارای دانش فنی، تجربه لازم و توانمندی ویژه در اجرای پروژه های  مشابه با برندهای مطرح و معتبر مانند Siemens, ABB, Yokogawa, Emerson,Honeywell ….. را دارا بوده و با در اختیار داشتن نیروهای آموزش دیده داخلی و مدیریت کارشناسان با تجربه خارجی تاکنون پروژه های متعددی را در صنایع مختلف به صورتUpgrading, Renovation, EPC,.. با موفقیت اجرا نموده است .

امکان ارائه خدمات و تامین تجهیزات و قطعات یدکی سیستم کنترل و اقلام ابزار دقیق  از تمامی برندهای مطرح اروپایی، علیرغم محدودیتهای  اخیر به واسطه تشدید تحریم ها ، به صورت جدی در حیطه فعالیت این شرکت قرار گرفته که با وجود ارتباط های موثر و قوی با فروشندگان معتبر، مسیر تأمین این اقلام را کوتاه و سریع نموده است.

چشم انداز

– ارتقاء كيفيت و ارائه مشاوره هاي فني و تخصصي محصولات ارائه شده
– افزايش بهره وري واستفاده از تكنولوژي روز دنيا
– استفاده از توان فني متخصصان در طراحي و اجراي پروژه ها
– ارايه خدمات پس از فروش با هدف رضايتمندي مشتريان
– برگزاري دوره ها، سمينارهاي تخصصي در حيطه برق، اتوماسيون و مانيتورينگ صنعتي و ابزاردقيق
– ايجاد تخصصي ترين و مطمئن ترين مرجع مشاوره و آموزش در زمينه تامين تجهيزات و اجراي اتوماسيون صنعتي

ماموریت

یکی دیگر از پارامترهایی که شرکت آسیا کنترل پی را متمایز ساخته، بهره مندی از یک تیم باتجربه مدیریتی ، با دانش و مهارت بالا است که تقریبا تمامی تخصص های فنی، مدیریت منابع و مدیریت بازار لازم را پوشش داده اند . این مجموعه همواره در توسعه زیر ساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری و رعایت اصول حرفه‌ای از جانب کارشناسان برخوردار بوده است و با این خط مشی توانسته است در کشور برای نام خود اعتبار کسب کند. شرکت آسیا کنترل پی همواره کوشیده تا در ارئه خدمات تخصصی همگام با به روزترین دانش‌ها حرکت  کرده و ارزنده ترین خدمات را به مشتری ارائه کند.